مدل دیواری:
مدل دیواری جهت نصب در اماكن عمومی همچون بانكها، سینماها، كارگاهها و سوله های تولیدی و صنعتی، شركتها، سازمانها و ادارت، آموزشگاههای علمی آزاد، رستورانها، پیتزا فروشی ها، كافی شاپها، دفاتر مسافرتی و خدماتی، فرودگاهها و ترمینالهای مسافربری، و غیره طراحی گردیده است.


پانل دیواری این مدل از مواد بسیار سبك، شكیل و زیبا و ساختاری مقاوم در برابر صدمات احتمالی بهره می برد.


از ویژگی های منحصر به فرد مولتی شارژر دیواری هوران می توان به كم حجم بودن و وزن بسیار پایین آن اشاره كرد كه قابلیت نصب آسان را در اماكن مذكور فراهم می كند.

معرفی محصول:
مولتی شارژ Hooran این امکان را به شما می دهد که همزمان 8 گوشی همراه از متداول ترین گوشی های همراه را شارژ نمایند. این دستگاه از فن آوری جدید شارژ چند گانه شامل i8 Power Charger مجزا و طراحی زیبا و قابل حمل بهره می برد.

Hooran علاوه بر پاسخگوی به نیاز روز افزون برقراری ارتباطات از طریق موبایل، محیط زندگی و کار شما را بیش از بیش مدرن و جذاب می نماید.

دستگاه شامل کلید ولامپ خاموش و روشن، سیستم توقف خودکار شارژ و نیز مجهز به سیستم تعویض سوکت می باشد. طراحی دستگاه به نحوی انجام گردیده است که می تواند از برق شهری با ولتاژ 240 – 100 ولت تغذیه شود که علاوه بر قابلیت کاربرد در کلیه کشورهای جهان، ایمنی در برابر نوسانات برق را تضمین می نماید.

در سوکتهای به کار گرفته شده در این دستگاه علاوه بر استفاده از آلیاژ مقاوم جهت کارکرد مستمر، تستهایی چون تست خوردگی، تست دوام به میزان بیش از 15000 بار در محدوده زمانی کوتاه و نیز تست درخشندگی انجام گردیده است.

کابلهای خروجی بواسطه استفاده از رشته سیمهایی با کیفیت عالی و پوشش کاملاً مستحکم و ویژه، ضمانت کارکرد مداوم و طولانی مدت را ارائه می نماید. دستگاه در 3 مدل رومیزی – دیواری و پایه استیل عرضه می گردد که تعبیه جایگاه استقرار موبایل در مدلهای دیواری و پایه استیل علاوه بر طراحی زیبا و کم حجم ، امکان در دید بودن گوشی همراه را به هنگان شارژ برای کاربر میسر می سازد.

Hooran ساخت ایران می باشد.

مشخصات فنی دستگاه
Connector
Current rating: 1.0A
Insulation resistance: 0.1sec.1 MΩ min at 250V DC
Operating temperature range: -20 ~ +80 °C
Durability: over 15000 cycles
Electrical Board
Input: 100-240V AC, 50-60 HZ
Output: 5.0V DC