مدل روميزي:
علاوه بر كاربرد عمومي و تنوع در ارائه خدمات مشابه مدل ديواري و پايه اي، مولتي شارژر روميزي هوران همچنين در مكانهاي كوچك با فضايي محدودتر مانند: منازل، دفاتر شركتها، دفاتر مدارس و آموزشگاههاي آموزش عالي، آموزشگاههاي آزاد علمي، اتاقهاي رويال هتلها، مهمانسراها، ويلاهاي تفريحي و غیره قابل استفاده و بسيار پر كاربرد مي باشد.

در هر كجا و با هر حرفه شغلي هستيد، اين مدل كوچك، كم وزن، قابل حمل، شيك و مدرن، با سبكي متفاوت به نيازي انكار ناپذير در دنياي پيشرفته امروزي تبديل شده است.

معرفی محصول:
مولتی شارژ Hooran این امکان را به شما می دهد که همزمان 8 گوشی همراه از متداول ترین گوشی های همراه را شارژ نمایند. این دستگاه از فن آوری جدید شارژ چند گانه شامل i8 Power Charger مجزا و طراحی زیبا و قابل حمل بهره می برد.

Hooran علاوه بر پاسخگوی به نیاز روز افزون برقراری ارتباطات از طریق موبایل، محیط زندگی و کار شما را بیش از بیش مدرن و جذاب می نماید.

دستگاه شامل کلید ولامپ خاموش و روشن، سیستم توقف خودکار شارژ و نیز مجهز به سیستم تعویض سوکت می باشد. طراحی دستگاه به نحوی انجام گردیده است که می تواند از برق شهری با ولتاژ 240 – 100 ولت تغذیه شود که علاوه بر قابلیت کاربرد در کلیه کشورهای جهان، ایمنی در برابر نوسانات برق را تضمین می نماید.

در سوکتهای به کار گرفته شده در این دستگاه علاوه بر استفاده از آلیاژ مقاوم جهت کارکرد مستمر، تستهایی چون تست خوردگی، تست دوام به میزان بیش از 15000 بار در محدوده زمانی کوتاه و نیز تست درخشندگی انجام گردیده است.

کابلهای خروجی بواسطه استفاده از رشته سیمهایی با کیفیت عالی و پوشش کاملاً مستحکم و ویژه، ضمانت کارکرد مداوم و طولانی مدت را ارائه می نماید. دستگاه در 3 مدل رومیزی – دیواری و پایه استیل عرضه می گردد که تعبیه جایگاه استقرار موبایل در مدلهای دیواری و پایه استیل علاوه بر طراحی زیبا و کم حجم ، امکان در دید بودن گوشی همراه را به هنگان شارژ برای کاربر میسر می سازد.

Hooran ساخت ایران می باشد.

مشخصات فنی دستگاه
Connector
Current rating: 1.0A
Insulation resistance: 0.1sec.1 MΩ min at 250V DC
Operating temperature range: -20 ~ +80 °C
Durability: over 15000 cycles
Electrical Board
Input: 100-240V AC, 50-60 HZ
Output: 5.0V DC